Android’in en iyi dosya paylaşım uygulaması nihayet iOS’te

iPhone 27 Mart 2018 - 7:32 185 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Android’in en iyi dosya paylaşım uygulaması nihayet iOS’te

Android platformunun en başarılı dosya transfer uygulaması AirDroid, iOS platformuna geliyor. Uygulama, cihazlarınız arasında her türlü dosya formatını kablosuz olarak aktarmaya imkan sağlıyor.

150’den fazla ülkede milyonlarca insanın dosya paylaşmasına yardımcı olan uygulama, iPhone veya iPad’e Windows, Mac veya web’den; kablosuz, ücretsiz erişmeye ve düzenlemeye olanak tanıyor. Wi-Fi veya hücresel şebeke desteği haricinde dosyalar Bluetooth aracılığıyla da aktarılabiliyor. Apple’ın yeni fotoğraf formatı HEIC’ye (High Efficiency Image Format) de destek veren uygulama saniyede 20 MB’a kadar veri aktarımı için Wi-Fi bağlantısından yararlanıyor. Tüm dosyaları bir tarayıcıda yönetmek de mümkün. Uygulamanın sunduğu bu özellik sayesinde masaüstüne farklı bir uygulamanın yüklemesine ihtiyaç duyulmuyor.

AirDroid uyumlu modeller

Ücretsiz olarak indirmeye sunulan AirDroid, iOS 9 ve üzeri işletim sistemi yüklü iPhone, iPad ve iPod touch modelleriyle uyumlu. Uygulamanın iOS ve Android versiyonlarını haberin devamındaki bağlantı linki üzerinden indirebilirsiniz.

AirDroid

AirDroid

Fiyat Ücretsiz Boyut 59,7 MB Yükle App Store Fiyat Ücretsiz Boyut Değişken Yükle Google Play StoreBU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple liderler sayfası animoji ile renklendi!

Apple liderler sayfası animoji esintileri ile renklendi. Markanın CEO’su olan Tim Cook’...

Yeni iPhone modelleri yan yana görüntülendi!

Yeni çıkan iPhone modelleri ekran çerçeveleri ile hangisinin daha ucuz olacağını bir ke...

iPhone X için yolun sonuna gelindi!

BlueFin Research analistleri, şirketin Eylül ayında tanıtmak üzere hazırlandığı

iOS Kısıtlanmış USB Modu kırıldı!

Apple, Sonbahar ayları içerisinde kullanıcılarla buluşması beklenilen iOS 12 öncesinde ...

BU YAZIYA YORUM YAP