Büyük WhatsApp yeniliğine hazır olun!

Teknoloji Haberleri 28 Mayıs 2018 - 18:28 33 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Büyük WhatsApp yeniliğine hazır olun!

İOS cephesi için sunulan WhatsApp 2.18.60 sürümü ile birlikte bazı kullanıcılar grup sesli görüşme özelliğini görmeye başlamış durumda. Bu özellik ile iki sesli görüşme bir araya getiriliyor. Görüşme sırasında hoparlör, video görüşme ve sessiz tuşlarının da aktif olduğu görülüyor. Özelliğin tüm kullanıcılara ulaşmasının ise zaman alacağı düşünülüyor.

Android tarafında ise WhatsApp 2.18.160 beta sürümü ile tümünü seç şeklinde bir yenilik göze çarpıyor. Bu özellik sayesinde tüm mesajların okunmuş olarak işaretlenmesi mümkün hale geliyor. Sağ üstteki üç noktalı işlem tuşu ile özellik kolayca kullanılabiliyor. Ek olarak, bu tuş ile tüm sohbetlerin arşive taşınması da mümkün. Seçeneğin bazı beta kullanıcılarına ise bir sonraki beta güncellemesi ile gelebileceğinin altı çiziliyor.

Geçtiğimiz haftalarda iOS ve Android kullanıcıları grup çağrı özelliğini almıştı. Özellik iOS 2.18.52 ve Android beta 2.18.145 sürümlerinde mevcuttu. Grup sesli çağrı özelliğinin teke tek video çağrı sırasında ekranın sağ üst köşesindeki küçük bir ikon ile gösterildiğini de not olarak düşelim.

WhatsApp uygulaması için önemli yenilikler!

WhatsApp uygulaması için önemli yenilikler ortaya çıktı. Ortaya çıkan güncelleme ile birlikte, bomba özellikler sizleri bekliyor olacak.

Bakalım, bu özellikler tüm kullanıcılar tarafından ne zaman aktif olarak kullanılabilecek?BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy J5 (2017) Android 8.1 güncellemesi alacak mı?

Android platformunun en iddialı oyuncularından olan Samsung, güncellemeler söz konusu olduğunda iddiasın...

En çok elektrikli otomobil hangi ülkede satılıyor?

Uluslararası Enerji Ajansı tarafından yayınlanan rapora göre, elektrikli otomobil satış...

Galaxy Note 9 biraz gecikecek! Peki, neden?

Bu sorunu çözmek için Samsung’un mühendisleri ile masaya oturan Lee Jan-Yong’un, Galaxy Note 9’un

OnePlus 6 kolayca kandırıldı!

Twitter kullanıcısı @rikvduijn tarafından OnePlus 6 yüz tanıma...

BU YAZIYA YORUM YAP