Facebook Messenger Hikayeler için önemli özellik!

Teknoloji Haberleri 30 Mayıs 2018 - 14:54 24 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Facebook Messenger Hikayeler için önemli özellik!

Facebook, Messenger uygulaması için düşündüğü değişiklik ve yenilikleri ilk kez geçtiğimiz F8 etkinliğinde duyurmuştu. Bunlar arasında tasarım değişikliği ve artırılmış gerçeklik ile uygulama üzerinden alışveriş gibi yenilikler olduğunu hatırlatalım.

Şimdi ise Messenger Hikayeler üzerinden basit bir durum güncellemesi paylaşarak arkadaşlarınızın bu konuda ne düşündüğünü anket aracılığıyla öğrenmeniz mümkün hale getiriliyor. Anket yapmak amacı ile özel bir grup oluşturmanız gerekmeden, hikayeler ile bütün arkadaşlarınızın görüşünü alma şansına sahipsiniz.

Yeni bir anket oluşturmak da oldukça basit hale getirilmiş durumda. Sadece anketler çıkartmasına tıklayıp, bunu istediğiniz yere yerleştirmeniz yeterli. Daha sonra uygulama size çıkartma için bir soru ve bu soru için cevaplar oluşturmanız yönünde uyarıda bulunuyor. Hikayenizi paylaştıktan sonra ise arkadaşlarınız oylamaya hemen başlayabiliyor.

Anket sonuçlarının arkadaşlarınız tarafından gerçek zamanlı olarak görülebildiğini de belirtelim. Hikayeyi her tekrar görüntülemede anket sonuçları sürekli olarak güncelleniyor. Ek olarak, eğer birisi anketiniz hakkında yorum yapmak isterse, sizinle Messenger sohbeti açmak için alt kısımdaki yorum alanına bunu yazmaları yeterli.

Facebook Messenger özellikleri yenileniyor!

Facebook Messenger özellikleri yenileniyor!

Facebook’un mesajlaşmak için kullanıcılarına sunduğu uygulaması Facebook Messenger özellikleri yenileniyor. İşte yeni gelecek özelliğin detayları!

WhatsApp ve Messenger ile iki güçlü mesajlaşma platformunu elinde bulunduran Facebook, uygulamalarını güncel tutarak günlük aktif kullanıcı sayısını artırmayı sürdürüyor.BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy J5 (2017) Android 8.1 güncellemesi alacak mı?

Android platformunun en iddialı oyuncularından olan Samsung, güncellemeler söz konusu olduğunda iddiasın...

En çok elektrikli otomobil hangi ülkede satılıyor?

Uluslararası Enerji Ajansı tarafından yayınlanan rapora göre, elektrikli otomobil satış...

Galaxy Note 9 biraz gecikecek! Peki, neden?

Bu sorunu çözmek için Samsung’un mühendisleri ile masaya oturan Lee Jan-Yong’un, Galaxy Note 9’un

OnePlus 6 kolayca kandırıldı!

Twitter kullanıcısı @rikvduijn tarafından OnePlus 6 yüz tanıma...

BU YAZIYA YORUM YAP