Galaxy A9 Star çıkış tarihi kesinleşti!

Teknoloji Haberleri 31 Mayıs 2018 - 12:02 10 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Galaxy A9 Star çıkış tarihi kesinleşti!

Sızdırılan postere göre, Galaxy A9 Star ve Galaxy A9 Star Lite duyurusu bir hafta sonra yani 7 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek. Duyuru sonrasında, Çinli müşteriler 15 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında gerçekli olacak 1 haftalık indirimli satışlara kayıt süresi sağlanacak. Ürüne yoğun talep olması durumunda ise indirimli satış sürecinin daha erken bitirilmesi de mümkün.

Galaxy A9 Star Lite ve Galaxy A9 Star farklılıkları şu an için bilinmiyor ancak ucuz modelde daha düşük işlemci, dahili depolama alanı ve bellek miktarı görme ihtimalimiz oldukça yüksek. Tasarımsal anlamda ise herhangi bir farlılık göreceğimizi düşünmüyoruz. Cihazların arkasında çift ton LED flaşlı dikey arka kamera da göze çarpıyor. Ayrıca, parmak izi okuyucu da cihazın arka kısmında ortaya yerleştirilmiş. İnce çerçeveli 6.3 inç Sonsuz Ekran ve Bixby dijital asistan tuşu da diğer detaylar arasında.

Galaxy A9 Star serisinin Çin dışındaki pazarlara sunulup sunulmayacağı ya da ne zaman sunulacağı şu an için net değil. Daha önceki sızıntılarda ise cihazın Kamboçya, Endonezya, Malezya, Singapur, Tayland ve Vietnam gibi ülkelerde de satılacağı ortaya çıkmıştı. Kısacası, satışlar ilk başta Asya pazarı ile sınırlı kalacak gibi gözüküyor.BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy J5 (2017) Android 8.1 güncellemesi alacak mı?

Android platformunun en iddialı oyuncularından olan Samsung, güncellemeler söz konusu olduğunda iddiasın...

En çok elektrikli otomobil hangi ülkede satılıyor?

Uluslararası Enerji Ajansı tarafından yayınlanan rapora göre, elektrikli otomobil satış...

Galaxy Note 9 biraz gecikecek! Peki, neden?

Bu sorunu çözmek için Samsung’un mühendisleri ile masaya oturan Lee Jan-Yong’un, Galaxy Note 9’un

OnePlus 6 kolayca kandırıldı!

Twitter kullanıcısı @rikvduijn tarafından OnePlus 6 yüz tanıma...

BU YAZIYA YORUM YAP