Gucci imzalı yeni Animoji karakterlerine merhaba deyin

iPhone 27 Mart 2018 - 7:30 138 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Gucci imzalı yeni Animoji karakterlerine merhaba deyin

iPhone X‘un Animoji özelliği, karaoke videolarıyla viral olduktan sonra işin büyüyeceğini tahmin etmek çok zor değildi. Nitekim şimdi firmalar kendi özel Animojileriyle arzı endam etmeye başladı. Gucci de onlardan biri.

Pek çok marka ve ünlü ismin kendine özel emojileri bulunuyor. Örneğin Chanel’in iMessage ile gönderebileceğiniz bir emoji serisi mevcut. Ya da kişisel emoji konusuda daha bilindik bir isim olan Kim Kardashian. Kimoji ile kendine ait emoji serisi çıkaran ünlünün emojileri ayrıca hayli de popüler. Ancak şu ana kadar henüz kimse kendi Animoji’sini çıkarmamıştı. Gucci’ye kadar. Gucci emojilerin çok “demode” olduğunu düşünmüş olacak ki trendleri hızlı takip edip “modaya yön veren” isim olmak için Animoji’sini kullanıcıların beğenisine sundu. Kreatif Direktör Alessandro Michele’in Boston terrierleri Bosco ve Orso yeni Animojilerimiz.

Yeni Animoji alternatifleri

Bosco ve Orso ile oynamak içinse yapmanız gereken tek şey Gucci’nin iOS uygulamasını indirmek. Uygulamanın hemen üzerinden bir seçenek yer alıyor. iPhone X’in TrueDepth kamerasından güç alan özellik Apple’ın kendi versiyonu kadar etkileyici olmasa da oldukça eğlenceli diyebiliriz. Lil Pump’ın Gucci Gang şarkısını da bu ikiliyle söyleyebilirsiniz tabii.

Gucci’nin bu hamlesi ise bu teknolojinin ne kadar büyüyeceğinin habercisi. Firmalar kendi özel versiyonlarını çıkarmakta gecikmeyecektir. Çok basit gibi görünen bu özelliğin marka bazındaki etkisini de yakında göreceğiz. iPhone X’la nasıl Animoji videoları çekebileceğinizi buradan okuyabilirsiniz.

Gucci

Gucci

Fiyat Ücretsiz Boyut 185 MB Yükle App StoreBU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple liderler sayfası animoji ile renklendi!

Apple liderler sayfası animoji esintileri ile renklendi. Markanın CEO’su olan Tim Cook’...

Yeni iPhone modelleri yan yana görüntülendi!

Yeni çıkan iPhone modelleri ekran çerçeveleri ile hangisinin daha ucuz olacağını bir ke...

iPhone X için yolun sonuna gelindi!

BlueFin Research analistleri, şirketin Eylül ayında tanıtmak üzere hazırlandığı

iOS Kısıtlanmış USB Modu kırıldı!

Apple, Sonbahar ayları içerisinde kullanıcılarla buluşması beklenilen iOS 12 öncesinde ...

BU YAZIYA YORUM YAP