Haftanın en iyi fragmanları

Teknoloji Haberleri 28 Mayıs 2018 - 10:23 66 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Haftanın en iyi fragmanları

Mowgli

The Jungle Book filmini hatırlayanlar var mı? Uzun zaman boyunca, bu filmin, bir de gerilim dolu uyarlaması beklenmişti. Galiba beklenen oldu! Andy Serkis tarafından yönetmenliği yapılan Mowgli, bu isteği karşılayacak gibi görünüyor.

Christian Bale, Cate Blanchett, Benedict Cumberbatch, Freida Pinto ve Rohan Chand gibi isimlerin yer aldığı filmin, ilk fragmanı, 1 haftada 13 milyon izlenme sayısını aşmayı başardı. Fragmanı beğenenler için filmin vizyona girişi tarihinin 19 Ekim 2018 olduğunu da ekleyelim.

 The King

Elvis Presley için hazırlanan ve belgesel tadında olan The King, izleyenleri iki farklı noktaya çekmeyi başardı. Bir kesim, bu yapıma direkt olarak bir belgesel gözüyle bakarken, bir diğer kesim ise Amerikan Rüyası’na, ırkçılık tarihine ve ülkedeki çatışmalara Elvis’in bir bakışı olduğunu savunuyor.  The King, 22 Haziran’da vizyonda olacak.

SKYSCRAPER

The Rock geri dönüyor! Bu defa, ailesine düşkün olan bir babayı canlandıran The Rock, hem ailesi hem de etrafındakiler için son derece hassas. Sevdiği insanları kurtarmak için yanan bir binaya hiç düşünmeden dalan The Rock, bu filmde neler yapıyor? Bunun cevabını 13 Temmuz’dan itibaren alacağız.

Down A Dark Hall

Geleneksel korku filmlerini özleyenler için güzel bir haberimiz var. 17 Ağustos’ta vizyona girecek olan Down a Dark Hall, Lois Duncan’ın 1974 romanından esinlenmelerle süslenmiş. Korku filmi izleyenlere duyurulur!

Damsel

22 Haziran’da satışa çıkacak olan Damsel, insanları dinlemeyi öğrenmek, sevmek gibi temalara, Western bakış açısı ile bakmaya çalışan film, olmak istediğinizin dışında bir insan olursanız ne olur sorusuna yanıt arıyor. Robert Pattinson ve Mia Wasikowska gibi isimlerin oynadığı film, 1870 döneminin Vahşi Batı atmosferini bizlere yaşatacak.BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sosyal Medya Ajansı Markalara Neler Katar?

Sosyal Medya Ajansı Markalara Neler Katar?

Black Desert Online Tüm Dünyadan 10 Milyon Maceracıyla Kutlamalara Devam Ediyor!

Black Desert Online Tüm Dünyadan 10 Milyon Maceracıyla Kutlamalara Devam Ediyor!  ...

Galaxy Note 9 basın görseli sızdırıldı!

Resmi tanıtım tarihininde yaklaşmasıyla her yeni güne yepyeni bir sızıntı ile başladığımız Galax...

OnePlus 6’nın DxOMark puanı açıklandı!

Teknolojik cihazların kameralarını detaylı bir şekilde inceleyerek değerlendiren DxOMark

BU YAZIYA YORUM YAP