iPhone üreticisi Google Pixel 3 üretecek!

Teknoloji Haberleri 31 Mayıs 2018 - 14:03 11 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

iPhone üreticisi Google Pixel 3 üretecek!

Pixel 3 serisinin donanım tasarımı ve yazılımı bu yılın başlarında 1.1 milyar dolar karşılığında Google bünyesine katılan HTC ekibi tarafından hazırlanacak. Google, Pixel 3 ve Pixel 3 XL olmak üzere yine iki modelle kullanıcıların karşısına çıkacak. Büyük ekranlı modelin uçtan uca ekranla gelme ihtimali ise oldukça yüksek. Öte yandan sızıntılara bakılırsa, yine büyük ekranlı modelin alt kısmında çerçeve ve üst kısmında bir ekran çıkıntısı ile yine karşılaşacağız gibi gözüküyor. Ekran çıkıntısının iPhone X modelindeki gibi olmayacağını da not olarak düşelim. Google’ın gelecek Pixel modelleri için planının ise tamamen çerçeveleri kaldırmak olduğu söyleniyor.

Pixel 3 ise ekran çıkıntısı ya da uçtan uca ekran sunmuyor ve bu haliyle Pixel 2 ile oldukça benzer gelecek gibi gözüküyor. İddialar, her iki Pixel akıllı telefonun da tek arka kamera ile geleceği yönünde. Çift kamera olmamasını şimdiden önemli bir eksi olarak sayabiliriz. Ancak Pixel 3 XL modelinde çift selfie kamerası olacağı ise sızan ön panel tasarımda kendisini gösteriyor.

Google Pixel 3 tasarımı nasıl olacak?

Google’ın yeni akıllı telefonu Pixel 3 tasarımı ile herkesi şaşırtabilir. İşte Google Pixel 3 tasarımına ait olduğu iddia edilen görsel!

Google Pixel akıllı telefonların Ekim ayında resmi olarak tanıtılmasının beklendiğini de not olarak düşelim.BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy J5 (2017) Android 8.1 güncellemesi alacak mı?

Android platformunun en iddialı oyuncularından olan Samsung, güncellemeler söz konusu olduğunda iddiasın...

En çok elektrikli otomobil hangi ülkede satılıyor?

Uluslararası Enerji Ajansı tarafından yayınlanan rapora göre, elektrikli otomobil satış...

Galaxy Note 9 biraz gecikecek! Peki, neden?

Bu sorunu çözmek için Samsung’un mühendisleri ile masaya oturan Lee Jan-Yong’un, Galaxy Note 9’un

OnePlus 6 kolayca kandırıldı!

Twitter kullanıcısı @rikvduijn tarafından OnePlus 6 yüz tanıma...

BU YAZIYA YORUM YAP