iPhone X için yolun sonuna gelindi!

iPhone 12 Temmuz 2018 - 12:23 54 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

iPhone X için yolun sonuna gelindi!

BlueFin Research analistleri, şirketin Eylül ayında tanıtmak üzere hazırlandığı 3 yeni iPhone modeline odaklanmak amacında olduğunu paylaşıyor. Bu yılın amiral gemisi iPhone X ile artık iyice eskimiş olan iPhone SE üretiminin ise bu anlamda tamamen sonlandırmasının planlandığı ifade ediliyor.

Bu hamle ile Apple, bu yılın sonuna kadar koymuş olduğu 91 milyon adetlik sipariş hedefine de ulaşmış olacak. Şirketin 2019 yılı için 3 yeni iPhone akıllı telefonu ile koymuş olduğu hedef ise 92 milyon adet. Bu defa daha yüksek bir beklentinin olduğu ise dikkatinizi çekmiştir. Bunun arkasında ise, cihazını yükseltmeyi tercih etmemiş olan mevcut iPhone kullanıcılarının, bu defa yeni bir modele geçmek isteyecekleri düşüncesi yatıyor. Tabii ki şirket bunun için kullanıcıları gerçekten cezbedecek yenilikler sunmak zorunda.

iOS 11.4.1 yayınlandı! İşte sunulan yenilikler!

Apple, iOS 11.4.1 güncellemesini iPhone ve iPad kullanıcıları ile buluşturdu. İşte iOS 11.4.1 sürümünün detayları ve destekleyen cihazlar!

2018 iPhone modelleri ile şirketin 4 ardışık çeyrekte sırasıyla 20, 60, 45 ve 40 milyon cihaz satacağı tahmin ediliyor. Büyük ekranlı iPhone X (iPhone X Plus) modelinin en çok satacak cihaz olacağının düşünüldüğünü de not olarak düşelim. Bütçe dostu iPhone modelinin ise en çok satan ikinci cihaz olacağı da yine beklentiler arasında yer alıyor. iPhone 8 serisinin üretiminin sonlandırılıp sonlandırılmayacağı konusunda ise şu an için herhangi bir bilgi bulunmadığını da belirtelim.BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple liderler sayfası animoji ile renklendi!

Apple liderler sayfası animoji esintileri ile renklendi. Markanın CEO’su olan Tim Cook’...

Yeni iPhone modelleri yan yana görüntülendi!

Yeni çıkan iPhone modelleri ekran çerçeveleri ile hangisinin daha ucuz olacağını bir ke...

iOS Kısıtlanmış USB Modu kırıldı!

Apple, Sonbahar ayları içerisinde kullanıcılarla buluşması beklenilen iOS 12 öncesinde ...

App Store 10. yıl dönümünü kutluyor!

iPhone OS 2 mobil işletim sistemi içerisindeki bütünleşik yeni bir özellik olarak hayat...

BU YAZIYA YORUM YAP