Keşke dijital olsaydı!

Teknoloji Haberleri 29 Mayıs 2018 - 9:37 29 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Keşke dijital olsaydı!

Dijital dönüşüm süreci, kağıt ve madde israfından zaman tasarrufuna kadar, pek çok noktada hayatımızı kolaylaştırıp, işlemleri daha hızlı yapabilmemize olanak tanıyor. Günümüzde, başta ödeme sistemleri olmak üzere çoğu alanda dijital dönüşümün olumlu etkilerini ve avantajlarını görüyoruz.

Keşke dijital olsaydı dediğimiz hizmetler!

Bu güzel gelişmelere rağmen, henüz dijitalleşme sürecinin dokunmadığı alanlar da yok değil. Bu örneklerin başında, yurtdışına sürekli halde seyahat edenlerin bildiği bir konu geliyor. Havaalanlarındaki yurtdışı çıkışı pulu. Her çıkış sırasında satın alınması gereken bu pul için ciddi oranda vakit kaybı yaşıyoruz. Pulların üretimi için harcanan kağıt miktarı ise çok ciddi seviyelerde. Bu işlemin dijitalleşmesi büyük bir avantaj sağlayabilir.

Dijitalleşmesini istediğimiz hizmetler

Dijitalleşmesini istediğimiz hizmetler

Dijital dönüşüm, hayatımızın hemen her noktasında kendisini göstermeye devam ediyor. Peki, dijital dönüşümün henüz başlamadığı ancak başlamasını düşündüğünüz alanlar neler? Dijitalleşme, hangi alanlara girmeli?

Noter işlemleri de bir diğer örnek. İnsanlar, bu tip işlemler için hem çalışanlar hem de işlem yapmak isteyenler çok ciddi süreler harcamak durumunda kalabiliyor. Sizlere bu konu ve örnekler ışığında bir sorumuz olacak.

Her geçen gün dijital ortama dönüşen dünyada, dijitalleşmesini istediğiniz hizmetler nelerdir? Hangi işlemler dijital ortama taşınırsa, daha faydalı ve avantajlı hale gelir? Yorumlarınızı bekliyoruz!BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy J5 (2017) Android 8.1 güncellemesi alacak mı?

Android platformunun en iddialı oyuncularından olan Samsung, güncellemeler söz konusu olduğunda iddiasın...

En çok elektrikli otomobil hangi ülkede satılıyor?

Uluslararası Enerji Ajansı tarafından yayınlanan rapora göre, elektrikli otomobil satış...

Galaxy Note 9 biraz gecikecek! Peki, neden?

Bu sorunu çözmek için Samsung’un mühendisleri ile masaya oturan Lee Jan-Yong’un, Galaxy Note 9’un

OnePlus 6 kolayca kandırıldı!

Twitter kullanıcısı @rikvduijn tarafından OnePlus 6 yüz tanıma...

BU YAZIYA YORUM YAP