Köksal Baba gişe rekoru kırdı!

Teknoloji Haberleri 28 Mayıs 2018 - 12:25 36 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Köksal Baba gişe rekoru kırdı!

Kendine has tarzı ve görünüşü ile sosyal medyanın en çok güldüren isimlerinden biri olan Köksal Baba için, 3 Vakte Kadar isimli bir sinema filmi çekildi. 18 Mayıs tarihinde 41 sinema salonunda vizyona giren bu film, kırılması çok zor bir rekor kırdı.

Mahallenin saf ve temiz çocuğu Hasan’ın küçüklüğünden beri aşk ve hayranlık duyduğu Balım’a bir türlü açılamadığı kadın ile bir şans elde eder ancak ummadığı anda şans eseri kendini tanıtma fırsatı bulduğunda ise karşısında büyük bir rakip Köksal baba vardır. Bu tema altında çekilen sinema filmi, sadece 1 kişi tarafından izlenerek, şok edici bir rekor kırdı.

Vizyona girişinin üzerinden 10 gün geçmesine rağmen, ilk günü gösteren Box Office rakamlarında bir yanlışlık yok ise, yıllarca kırılması güç bir rekoru eline geçirmiş oldu.

10 gündür, toplamda 41 salonda vizyonda olan Köksal Baba 3 Vakte Kadar filmi, ilk 3 günlük süreç içinde izleyen 1 kişi sayesinde, 15 TL hasılat elde etti. Filmin toplamda 80 dakika olduğunu da belirtelim.

3 Vakte Kadar filmini kim izledi?

Asıl merak edilen soru ise 15 TL hasılatı getiren kişinin kim olduğu. Filmi yapan ve oynayan ekibi bir kenara bırakacak olursak, oynayanların yakınları bile bu filmi izlememiş.

PR çalışması olabilir mi?

Bir diğer soru ise, bu skandalın altında bir PR çalışması olabilir mi? Ters psikoloji yaparak, film hakkında daha fazla merak uyandırılıp, salonlara ilgi de yönlendirilebilir. Yorum sizin…BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy J5 (2017) Android 8.1 güncellemesi alacak mı?

Android platformunun en iddialı oyuncularından olan Samsung, güncellemeler söz konusu olduğunda iddiasın...

En çok elektrikli otomobil hangi ülkede satılıyor?

Uluslararası Enerji Ajansı tarafından yayınlanan rapora göre, elektrikli otomobil satış...

Galaxy Note 9 biraz gecikecek! Peki, neden?

Bu sorunu çözmek için Samsung’un mühendisleri ile masaya oturan Lee Jan-Yong’un, Galaxy Note 9’un

OnePlus 6 kolayca kandırıldı!

Twitter kullanıcısı @rikvduijn tarafından OnePlus 6 yüz tanıma...

BU YAZIYA YORUM YAP