Kulak serinleten kulaklık: HP OMEN Mindframe!

Teknoloji Haberleri 30 Mayıs 2018 - 19:57 62 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Kulak serinleten kulaklık: HP OMEN Mindframe!

HP, OMEN markası altında oyunculara çeşitli aksesuarlar sunmaya devam ediyor. Bunlardan bir yenisi de HP OMEN Mindframe kulaklık. Bu kulaklığı özel kılan ise termoelektrik kullanarak oyuncuları serin tutabilmesi. Diğer kulaklıklardan farklı olarak OMEN Mindframe, bu patentli aktif soğutma çözümü ile diğerlerinin arasında sıyrılmayı başarıyor.

Diğer oyuncu kulaklıkları soğutma jelleri kullanırken, bu kulaklığın iki kulak yastığı içerisinde de özel bir termoelektrik cihaz yerleşik durumda. Cihaz, ısıyı akustik bölme ile dışarıya atarak kulaklarınızı ve kafanızı oyun sırasında rahat ve serin bırakıyor. Şirket, bunun dünyanın en aktif kulak üstü kulaklık soğutma teknolojisi olduğunun da altını çiziyor.

Kendinden ayarlı süspansiyonlu kafa bandı ve kulak yastıklarındaki yumuşak suni deri ile kulaklığın konforlu olması sağlanmış. Ayrıca, 7.1 sanal çevresel ses ve DTS Headphone: X ile 3 boyutlu mekansal farkındalık ile oyunlarda bir adım önde olmanız da sağlanıyor. Bütünleşik mikrofon ise yukarı kaldırıldığında otomatik olarak sessiz moda geçiyor. Ses ayarının kulaklık üzerinden gerçekleştirilmesi de mümkün. OMEN Command Center ile özelleştirebileceğiniz RGB aydınlatma da ürünün şıklığına şıklık katıyor. Ürünün USB 2.0 Type-A bağlantısı kullandığını da belirtelim.

Şu an için fiyat bilgisi paylaşılmayan kulaklık bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürülecek.BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sosyal Medya Ajansı Markalara Neler Katar?

Sosyal Medya Ajansı Markalara Neler Katar?

Black Desert Online Tüm Dünyadan 10 Milyon Maceracıyla Kutlamalara Devam Ediyor!

Black Desert Online Tüm Dünyadan 10 Milyon Maceracıyla Kutlamalara Devam Ediyor!  ...

Galaxy Note 9 basın görseli sızdırıldı!

Resmi tanıtım tarihininde yaklaşmasıyla her yeni güne yepyeni bir sızıntı ile başladığımız Galax...

OnePlus 6’nın DxOMark puanı açıklandı!

Teknolojik cihazların kameralarını detaylı bir şekilde inceleyerek değerlendiren DxOMark

BU YAZIYA YORUM YAP