Kulak serinleten kulaklık: HP OMEN Mindframe!

Teknoloji Haberleri 30 Mayıs 2018 - 19:57 18 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Kulak serinleten kulaklık: HP OMEN Mindframe!

HP, OMEN markası altında oyunculara çeşitli aksesuarlar sunmaya devam ediyor. Bunlardan bir yenisi de HP OMEN Mindframe kulaklık. Bu kulaklığı özel kılan ise termoelektrik kullanarak oyuncuları serin tutabilmesi. Diğer kulaklıklardan farklı olarak OMEN Mindframe, bu patentli aktif soğutma çözümü ile diğerlerinin arasında sıyrılmayı başarıyor.

Diğer oyuncu kulaklıkları soğutma jelleri kullanırken, bu kulaklığın iki kulak yastığı içerisinde de özel bir termoelektrik cihaz yerleşik durumda. Cihaz, ısıyı akustik bölme ile dışarıya atarak kulaklarınızı ve kafanızı oyun sırasında rahat ve serin bırakıyor. Şirket, bunun dünyanın en aktif kulak üstü kulaklık soğutma teknolojisi olduğunun da altını çiziyor.

Kendinden ayarlı süspansiyonlu kafa bandı ve kulak yastıklarındaki yumuşak suni deri ile kulaklığın konforlu olması sağlanmış. Ayrıca, 7.1 sanal çevresel ses ve DTS Headphone: X ile 3 boyutlu mekansal farkındalık ile oyunlarda bir adım önde olmanız da sağlanıyor. Bütünleşik mikrofon ise yukarı kaldırıldığında otomatik olarak sessiz moda geçiyor. Ses ayarının kulaklık üzerinden gerçekleştirilmesi de mümkün. OMEN Command Center ile özelleştirebileceğiniz RGB aydınlatma da ürünün şıklığına şıklık katıyor. Ürünün USB 2.0 Type-A bağlantısı kullandığını da belirtelim.

Şu an için fiyat bilgisi paylaşılmayan kulaklık bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürülecek.BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy J5 (2017) Android 8.1 güncellemesi alacak mı?

Android platformunun en iddialı oyuncularından olan Samsung, güncellemeler söz konusu olduğunda iddiasın...

En çok elektrikli otomobil hangi ülkede satılıyor?

Uluslararası Enerji Ajansı tarafından yayınlanan rapora göre, elektrikli otomobil satış...

Galaxy Note 9 biraz gecikecek! Peki, neden?

Bu sorunu çözmek için Samsung’un mühendisleri ile masaya oturan Lee Jan-Yong’un, Galaxy Note 9’un

OnePlus 6 kolayca kandırıldı!

Twitter kullanıcısı @rikvduijn tarafından OnePlus 6 yüz tanıma...

BU YAZIYA YORUM YAP