Maç izlemeyi sevenlere özel projektör!

Teknoloji Haberleri 07 Mart 2018 - 12:40 84 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Maç izlemeyi sevenlere özel projektör!

Yüksek Dinamik Aralık (HDR) ve 4K çözünürlük özelliklerine sahip olan ürün, spor müsabakaları için özel olarak tasarlanmış modları ile öne çıkmakta. 100” ve daha büyük ebatta Ultra HD görüntüleri duvara ve projeksiyon perdesine yansıtabileceğiniz ürün 3,000 lümen parlaklık ile gündüzleri de kullanıma uygun. Ekonomik Mod ile lamba ömrü ise 10,000 saate kadar çıkıyor.

XPR teknolojisi sayesinde 8.3 milyon piksel sunan ürün, 0.47 inç tek-DMD DLP ile ortalama boyutta kompakt bir gövdeye sahip. 100 inç ebatında yansıtma yapıldığında ise görüntü kalitesinin Full HD ile kıyaslandığında haliyle çok daha iyi olduğunu belirtmek gerek. 120Hz tazeleme oranı, 709 renk aralığı, Otomatik HDR Renk Sahneleme ile HDR deneyiminin üst seviyede olması mümkün hale getirilmiş. Ürün üzerinde 5W hoparlöre yer verildiğini ve bu hoparlörün yüksek üst sesler ve derin baslar sunduğunu belirtelim.

4 grupta 7 bileşene sahip optik lens sistemi ve renk sapmalarıyla başa çıkmak için düşük dağılımlı kaplamalar, ürünün daha iyi sonuçlar otaya koymasını ve berraklık seviyelerinin yüksek olmasını sağlıyor.

Şimdi isterseniz başta da bahsettiğimiz spor modları konusuna gelelim. Özel Futbol Modu sayesinde çevreleyici sesler için Futbol Ses Modu ve bu etkinlikler için ince ayarlamalar yapılmış görüntü ayarları aktif hale getiriliyor. Daha genel Spor Modu ise gerçekçi ten renkleri, keskin kırmızılar, dengeli mavi ve yeşiller, sıcak ahşap tonları gibi detaylar sağlıyor.

Nisan ayında satışa sunulacak olan TK800 projektör 1,499 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

:: BenQ’nun futbol izleyicilerini memnun edecek projektörünü beğendiniz mi?BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sosyal Medya Ajansı Markalara Neler Katar?

Sosyal Medya Ajansı Markalara Neler Katar?

Black Desert Online Tüm Dünyadan 10 Milyon Maceracıyla Kutlamalara Devam Ediyor!

Black Desert Online Tüm Dünyadan 10 Milyon Maceracıyla Kutlamalara Devam Ediyor!  ...

Galaxy Note 9 basın görseli sızdırıldı!

Resmi tanıtım tarihininde yaklaşmasıyla her yeni güne yepyeni bir sızıntı ile başladığımız Galax...

OnePlus 6’nın DxOMark puanı açıklandı!

Teknolojik cihazların kameralarını detaylı bir şekilde inceleyerek değerlendiren DxOMark

BU YAZIYA YORUM YAP