Mekânları Aşan İngilizce Eğitimi

Genel 05 Temmuz 2018 - 12:30 56 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Mekânları Aşan İngilizce Eğitimi

Teknolojiyi en üstün seviyede kullanan the cengiz hoca forumu sizlere en hızlı ve kolay İngilizce öğrenme yöntemlerini sunuyor. Bu kapsamda evinizden ayrılmadan günde birkaç saatinizi ayırarak İngilizce seviyenizi katlayabilirsiniz. Dilerseniz YDS ve YÖKDİL gibi sınavlara yönelik olarak eğitim alabileceğiniz gibi dilerseniz günlük konuşma becerinizi geliştirmek için de eğitim alabilirsiniz.

Ücretsiz Materyaller

The cengiz hoca sizlere ücretsiz materyaller de sunuyor. Böylelikle normal şartlar altında yüzlerce liraya dahi alamayacağınız kaynakları hiçbir ücret ödemeden temin edebileceksiniz. Ayrıca native öğreticilerin de bulunduğu bilgisini verelim. Böylelikle yabancı dili kaynağından öğrenme imkânını da elde edebileceksiniz.

7/24 Soru-Cevap İmkanı

Genellikle online olarak alınan İngilizce eğitimlerinde anlamadıklarınızı sorabilmeniz mümkün değildir. Ancak the cengiz hoca burada da farkını konuşturarak sizlere 7/24 soru sorabilme imkânı tanıyor. Bu nasıl oluyor diye merak ediyorsanız öncelikle kayıt olduktan sonra bir Whatsapp grubuna ekleniyorsunuz. Bu gruptaki kimseler de sizin gibi İngilizce öğrenen kişilerden oluşuyor. Böylelikle hem kendi sorularınızın cevaplarını öğrenebilecek hem de diğer sorulara bakabileceksiniz.


ETİKETLER:

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Desert Diyarı Denizlerin Altından Gelen Canavarla Sarsılıyor!

Black Desert Diyarı Denizlerin Altından Gelen Canavarla Sarsılıyor! Margoria'nı...

24 TV yayın akışı

24 TV yayın akışı   Haber kanalı 24 TV’nin 16-23 Temmuz 201...

İş Ayakkabılarının Sektörlere Göre Değişimi

İş Ayakkabılarının Sektörlere Göre Değişimi İş ayakkabıları farklı sektör ve farklı ku...

Redüktör İmalat Ve Üretim

Redüktör İmalat Ve Üretim Her gün büyümeye devam eden firmamız makine sektöründe kendis...

BU YAZIYA YORUM YAP