Messenger Lite’a herkesi memnun edecek yeni özellik

Genel 27 Mart 2018 - 11:01 90 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Messenger Lite’a herkesi memnun edecek yeni özellik

Sosyal medya devi Facebook‘un popüler anlık mesajlaşma servisi Messenger, biliyorsunuz Messenger Lite isimli bir Android sürümüne sahip. Düşük cihazlara odaklanan bu sürüm, bugün oldukça güzel bir özellik kazandı.

Messenger Lite gerçekten oldukça kullanışlı bir uygulama. Şirket tarafından “Hayatınızdaki insanlara ulaşmanız için daha az veri kullanan hızlı bir mesajlaşma uygulaması” olarak lanse edilen uygulama, artık video görüşme yapılmasına da imkan tanıyor. Kısa süre içerisinde herkese gelecek özellik, düşük seviye cihaz ve bağlantılarda da görüntülü görüşmenin önünü aralıyor. Burada grup değil yüz yüz iletişim için çalışan süreç, oldukça güzel ve kullanışlı görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kışkırtıcı tasarım, fütüristik ses ve yüksek performans Formula E’nin yeni aracında birleşiyor [Video]

Messenger Lite

10 MB’dan daha az boyutuyla fark yaratan uygulama, normal sürümden daha az veri harcıyor. Bu yüzden telefonu normal sürüme yeterli olanlar tarafından dahi tercih edilen uygulama, 2.3 (Gingerbread) veya üzeri Android telefonlarda kullanılabiliyor. Son dönemde popüler olan uygulama ile yapabilecekleriniz ise şirketin açıklamasıyla şu şekilde sıralanıyor:

– Messenger, Facebook veya Facebook Lite’ta olan herkesle iletişim kurun. – İnsanların ne zaman aktif ve sohbet için uygun olduklarını görün. – İnsanlara özel olarak veya grup sohbetlerinde mesaj göndererek iletişim kurun veya plan yapın. – Fotoğraflar, videolar ve bağlantılar gönderin veya çıkartmalar ve ifade simgeleriyle kendinizi ifade edin. – Wi-Fi üzerinden ücretsiz sesli aramalar yapın (aksi durumda standart veri ücretleri geçerli olabilir). Yurt dışındakilerle bile istediğiniz kadar uzun süre konuşun!

Messenger Lite:

Messenger Lite:

Fiyat Ücretsiz Boyut Değişken Yükle Google Play StoreBU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Büyü Bozma Hocası Nasıl Bulunur?

Büyü Bozma Hocası Nasıl Bulunur? Hayatınızda her şey yolunda giderken bir anda kötüleşm...

Tüm cihazlara açık “Samsung Internet Browser” için önemli güncelleme

Samsung‘un üzerinde uzun süredir çalıştığı ve geçtiğimiz dönemde tüm cihazlara açtığı b...

Turkcell’den yeni nesil arama ve rehber uygulaması: UpCall

Yeni nesil arama ve rehber uygulaması UpCall, yeni özellikleri ve güvenli alt yapısıyla...

Tipobet365 Bonus tutarları

Tipobet365   Tipobet365 gir...

BU YAZIYA YORUM YAP