Nokia 3310 1 milyon volt yüke dayandı!

Teknoloji Haberleri 28 Mayıs 2018 - 9:22 64 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Nokia 3310 1 milyon volt yüke dayandı!

Kreason adlı YouTube kanalına yüklenen bir videoda efsane Nokia 3310 cep telefonu ile bir Android akıllı telefon karşı karşıya geliyor. Verilen büyük elektrik yüküyle adeta işkenceye maruz kalan 3310, tüm bu zorlanmaya rağmen çalışmaya devam ederek bir kez daha kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Diğer taraftan akıllı telefon ise yüksek voltaj altında adeta kendisini kaybediyor. Sensör hatalarının yanı sıra dokunmatik ekranı yoldan çıkan cihazın bazı devreleri yanıyor.

Yüksek voltajlı elektrik testi sonrasında 3310’u arayan çılgın kullanıcılar cihazın hala kusursuz şekilde çalıştığını bir kez daha gözler önüne seriyorlar. Akıllı telefonun içi açıldığında ise sensörün yüksek elektrik voltajı sebebi ile çalışmaz hale geldiği görülüyor.

Nokia 3310 parasına ne alınır?

Nokia 3310 parasına ne alınır?

Nokia 3310 modelinin Türkiye fiyatı resmi olarak açıklandı. 549 TL fiyata sahip olan telefon, bazı kesimler tarafından eleştirildi. Peki 550 TL bütçe ile alternatif ile hangi telefonlar alınabilir? Nokia 3310 parasına ne alınır? Nokia 3310, bazı satış kanallarında 549 TL fiyat ile listelendi. Özellikle yurtdışı fiyatı akla geldiğinde oldukça pahalı olan bu modele alternatif ve sahip olduğu özelliklerle daha …

Yorumlarda büyük takdir gören Nokia 3310 için Yenilmezler ekibinin Thor adlı üyesi gibi “Asgardlı” yakıştırmasına oldukça güldüğümüzü de not olarak düşelim. Bir kez daha gerçek bir Survivor olduğunu kanıtlayan ve 2000’li yılların başında piyasaya sürülen Nokia cep telefonundan günümüz telefonlarının sağlamlık konusunda alması gereken derslerin olduğu açık.

HMD Global tarafından piyasaya sürülen Nokia 3310 4G modeli ise henüz atasının geçirdiği testleri yaşamadı. Yaşasa da aynı tabloyu ortaya koyamayacağı açık.BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sosyal Medya Ajansı Markalara Neler Katar?

Sosyal Medya Ajansı Markalara Neler Katar?

Black Desert Online Tüm Dünyadan 10 Milyon Maceracıyla Kutlamalara Devam Ediyor!

Black Desert Online Tüm Dünyadan 10 Milyon Maceracıyla Kutlamalara Devam Ediyor!  ...

Galaxy Note 9 basın görseli sızdırıldı!

Resmi tanıtım tarihininde yaklaşmasıyla her yeni güne yepyeni bir sızıntı ile başladığımız Galax...

OnePlus 6’nın DxOMark puanı açıklandı!

Teknolojik cihazların kameralarını detaylı bir şekilde inceleyerek değerlendiren DxOMark

BU YAZIYA YORUM YAP