Saatlerinizi yiyip bitirecek yeni Pokemon oyunları duyuruldu!

Teknoloji Haberleri 30 Mayıs 2018 - 6:48 21 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Saatlerinizi yiyip bitirecek yeni Pokemon oyunları duyuruldu!
Pokemon GO Nedir? Nasıl Oynanır?

Uzun bir süredir merakla beklenilen sanal gerçeklik temalı mobil Pokemon oyunu Pokemon GO, Android ve iOS platformları için oyunculara sunuldu. Ülkemizde resmi olarak yayınlanmayan Pokemon GO, herkes tarafından merak ediliyor. Peki, Pokemon GO nedir ve Pokemon GO nasıl oynanır?

Öncelikle en çok merak edilen soruyu yanıtlayarak başlayalım: Evet, yeni oyunlar mobil cihazlarınızda bulunan Go sürümü ile uyumlu olacak. Orada yakaladığınız Pokemon’ları, Switch sürümünde kullanabilecek, kendi ağınızı oluşturabileceksiniz.

Uzun yıllar önce çıkan Yellow versiyonunun ardından, bir kez daha Pikachu baş rolde. Oyunun diğer versiyonundaysa yine çok sevilen Kanto Pokemon’larından Eevee‘yi görüyoruz.

Yapım Switch için özel olarak hazırlanıyor ve bizleri Türkiye’de yayınlanan anime dizisinden de hatırlayacağımız 151 orijinal cep canavarı dönemine geri götürüyor.

Oyunun mekanikleri Pokemon Go versiyonu ile benzerlik gösterirken, co-op ve özel Pokeball kontrolcü de dikkat çeken diğer detaylar arasında.

Bu arada önemli bir detaydan da bahsetmek gerekiyor. Let’s Go versiyonu haricinde, Switch’e özel bir ana Pokemon oyunu da geliştiriliyor. Bu tamamen özel yeni oyunuysa ancak 2019 yılında görebileceğiz. Pikachu ve Eevee ile oldukça sevimli duran Pokemon Let’s Go ise 16 Kasım‘da bizlerle buluşacak.BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy J5 (2017) Android 8.1 güncellemesi alacak mı?

Android platformunun en iddialı oyuncularından olan Samsung, güncellemeler söz konusu olduğunda iddiasın...

En çok elektrikli otomobil hangi ülkede satılıyor?

Uluslararası Enerji Ajansı tarafından yayınlanan rapora göre, elektrikli otomobil satış...

Galaxy Note 9 biraz gecikecek! Peki, neden?

Bu sorunu çözmek için Samsung’un mühendisleri ile masaya oturan Lee Jan-Yong’un, Galaxy Note 9’un

OnePlus 6 kolayca kandırıldı!

Twitter kullanıcısı @rikvduijn tarafından OnePlus 6 yüz tanıma...

BU YAZIYA YORUM YAP