Türkiye’nin en genç dahisinden yapay zeka kursu!

Teknoloji Haberleri 13 Mart 2018 - 13:02 47 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Yapay zeka, veri bilimi, sinir ağları ve derin öğrenme algoritmaları ve kavramlarını projeler üzerinden öğrenebilirsiniz. Üstelik bu kursu, Türkiye’nin dahi çocukları arasında yer alan Eray Aktokluk ile öğrenme fırsatı sadece 27.99 TL fiyat ile sizin olabilir! Türkiye’ye küçük yaşta altın ödüller kazandıran Eray, şimdi bilgilerini Udemy aracılığı ile sizlerle paylaşıyor. Peki bu kurs ile neler öğreneceksiniz?

3D modelleme öğrenmek artık çok kolay!

3D modelleme, animasyon tasarlama, sahne düzenleme ve yaratıcı tasarımlar yapma konusunda hevesiniz var ama nerden ve nasıl başlayacağınız konusunda bir fikriniz yok mu? Cevabınız evet ise sizler için çok güzel bir haberimiz var. Udemy Blender 3D kursu ile bunları çok kolay öğrenebilirsiniz. Blender 3D modelleme ile yaratıcılığınızı geliştirin! 3D modelleme ve tasarım konusundan kendinizi geliştirmek ve bu konuya yatırım yapmak …

Birçok farklı yapay zeka algoritmalarını kullanarak uygulamalar üretebileceksiniz Python 3 kullanarak gerçek dünya problemlerini yapay zeka ile çözebileceksiniz Yapay sinir ağları (Artificial Neural Networks) üzerine uygulama geliştirebileceksiniz K-NN, Naive Bayes, Decision Trees ve SVM sınıflandırma algoritmalarını öğreneceksiniz Derin öğrenme (Deep Learning) uygulamaları geliştirebileceksiniz Python’da resim ve metin sınıflandırma uygulamaları yazabileceksiniz

Temel seviyede matematik bilginiz varsa, bu kursu almak ve yapay zekaya giriş için ihtiyacınız olan başka bir koşul yok. Bu konuda avantajlı olmak isteyenler için ise başlangıç seviyesinde Python 3 bilgisi bir bonus olacaktır. Tek yapmanız gereken şey, kursu satın almak ve sonrasında bu sonsuz dünyaya giriş yapmak.

Yapay zeka uygulamaları geliştirmek isteyenler, bu konuda deneyim kazanmak ve bilgi birikimi yapmak isteyenler için bu kurs kaçırılmaması gereken bir fırsat. Bu kursu satın alarak, geleceğin en önemli kavramlarından biri olacak yapay zeka dünyasına sağlam temellerle giriş yapabileceksiniz.

Udemy’nin sizlere sunduğu bu fırsat, 4.5 saatlik video içeriği, 5 yardımcı kaynak, bitirme sertifikası, ömür boyu ve istediğiniz her yerden erişim gibi kolaylıklar ve imkanlar sunuyor.

:: Udemy’nin fırsat dolu kursları ile kendinizi geliştirin!BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp’tan işlevsel özellik!

Android için WhatsApp Beta 2.18.194 sürümü ile birlikte uygulama yeni bir özelliğe kavu...

En büyük iPhone bizlere neler sunacak?

Bu yıl tanıtılacak olan en büyük iPhone, 2018 yılının en çok satılacak telefonları aras...

Samsung sürpriz bir telefonla gelmeye hazırlanıyor!

Android ekosisteminin başarılı şirketlerinden Samsung, yepyeni bir telefon modeli üzerinde çalışıyor. Halih...

Apple Watch 4 nasıl olacak? İşte tüm bilinenler!

Analistlere göre, Apple Watch Series 4 bir önceki modele kıyasla yüzde 15 daha büyük bir ekrana ...

BU YAZIYA YORUM YAP