Vivo NEX, Mi Mix benzeri ön kamerayla gelecek!

Teknoloji Haberleri 27 Mayıs 2018 - 17:14 31 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Vivo NEX, Mi Mix benzeri ön kamerayla gelecek!

Çentiksiz bir tasarıma sahip olan Vivo NEX, iddia edilene göre sunacağı yüzde 98’e varan ekran kasa oranıyla piyasada bir ilk olmaya hazırlanıyor. Bu konuda ilk olarak Vivo APEX modeliyle karşımıza çıkmış ve bu konsept modelin yakın zamanda piyasaya çıkmayacağını belirtmişti.

Ortaya çıkan yeni sızıntılara göre ise benzer tasarımda bir modelin Vivo NEX adıyla geleceği gün yüzüne çıktı. Her geçen gün hakkında yeni detaylara ulaştığımız modelde bugün ise ön kamera konusunda gelişmeler yaşandı. Konsept modelde ön kamera için açılıp kapanabilen bir mekanizma tercih edilmişti. Ancak gelen son sızıntıda Vivo NEX için bu sistemin kullanılmadığı görülüyor.

Çalışırken görüntülenen Vivo’nun yeni modeli, tıpkı Xiaomi’nin Mi Mix modellerinde olduğu gibi ön panelin alt kısmında kameraya yer vermiş durumda. Ancak yer alan bilgilere göre başka bir modelde Vivo’nun bu açılır kapanır sistemi kullanacağı da belirtiliyor.

Kenarlar ve üst taraftan neredeyse hiç çerçevesi bulunmayan modelin teknik özellikleri konusundaki bilinmezlik ise hala devam ediyor. Ekran parmak izi okuma teknolojisinin yer alma ihtimali çok yüksek bulunan modelin 12 Haziran tarihinde tanıtılması bekleniyor.BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy J5 (2017) Android 8.1 güncellemesi alacak mı?

Android platformunun en iddialı oyuncularından olan Samsung, güncellemeler söz konusu olduğunda iddiasın...

En çok elektrikli otomobil hangi ülkede satılıyor?

Uluslararası Enerji Ajansı tarafından yayınlanan rapora göre, elektrikli otomobil satış...

Galaxy Note 9 biraz gecikecek! Peki, neden?

Bu sorunu çözmek için Samsung’un mühendisleri ile masaya oturan Lee Jan-Yong’un, Galaxy Note 9’un

OnePlus 6 kolayca kandırıldı!

Twitter kullanıcısı @rikvduijn tarafından OnePlus 6 yüz tanıma...

BU YAZIYA YORUM YAP